Szanowni Klienci,

Sklep na chwilę obecną działa w języku angielskim, ceny desek podane są w euro (w opcji zakupu poprzez Sklep) oraz w złotych polskich (w opisie produktu na samym dole). 

Ważne na starcie: Wybierz dokładnie wariant jaki Cie interesuje, oferujemy zarówno same deski jak i deski w komplecie (info o wariantach znajduje się w Sklepie przy każdym produkcie oraz w opisach desek). 

Uznawane metody płatności: PayPal, przelew elektroniczny, płatność przy odbiorze.
Opcje dostawy: dostawa kurierska bądź odbiór osobisty w zależności od wybranej opcji. 

Zakupy w naszym Sklepie nie wymagają rejestracji i logowania.

1.) PayPal

W sklepie można zapłacić za deskę poprzez PayPal. PayPal pozwala na dokonanie płatności za pomocą konta PayPal (opcja logowania się) oraz bez logowania się, za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Cały system jest szybki, bezpieczny i prosty, pozwala na płatność w walucie, którą posługujemy się na co dzień. Po wpisaniu numeru karty i swoich danych w następnym kroku cena deski z euro przewalutuje się na złotówki i będzie jasność ile dokładnie zapłacimy. 

Jeżeli wszystko się zgadza i akceptujemy cenę to po kliknięciu „Zapłać teraz" przejdziemy do Sklepu i naciskamy "Confirm order" by potwierdzić zamówienie. Tym o to szybkim sposobem stajemy się posiadaczem deski Spinners. 


Ważne: Jeżeli chcemy by deska była dostarczona na terenie Polski prosimy o wybieranie opcji przy desce (np. Deck only or Complete deck) z dopiskiem PL - wówczas naliczy się odpowiedni koszt dostawy.

2.) Przelew tradycyjny


Wszyscy nasi Klienci mają możliwość zapłaty za deskę za pomocą przelewu elektronicznego. W przypadku tej opcji należy podać w tytule przelewu model deski oraz imię, nazwisko a następnie na maila spinners@spinnerslongboards.com wysłać adres dostawy lub informacje, że deska będzie odebrana osobiście.


Wartość przelewu to cena wybranej deski + 20 zł za koszt dostawy (jeżeli nie ma odbioru osobistego)

Dane do przelewu:

Spinners Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 59/61, lok. 701
90-514 Łódź
ING Bank Śląski 15 1050 1461 1000 0090 8014 8316

3.) Płatność przy odbiorze

Wyślij nam informację na maila spinners@spinnerslongboards.com jaką deską jesteś za interesowany, zostaw kontakt do siebie i umówimy się na termin odbioru deski.  


Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania bądź niejasności prosimy o kontakt spinners@spinnerslongboards.com, tel. 508 139 346. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania. 

Zależy nam zeby zakup deski był prosty i przyjemy a my cały czas pracujemy nad wszelkimi ulepszeniami.

Z pozdrowieniami, zespól Spinners.

Using Format