Wings

stworzony do latania

Wings z pewnością przyciąga wzrok i kradnie spojrzenia. Jego wygląd inspirowany jest oldschoolowym kształtem desek surfingowych nazywanych "fish". Jest kompaktowy, jest lekki i jest stworzony do latania po i wokół miasta.

Każda deska Spinners jest częścią tradycyjnego procesu produkcyjnego z wykorzystaniem surowców najwyższej jakości. Wykrojona jest ze 100% litego kawałka drewna pod ścisłą kontrola jakości. Każdą deskę od początku do końca wykonaliśmy ręcznie w rodzimej pracowni.

Dla utrzymania wysokiego poziomu ochrony ręcznie robione deski Spinners pokryte są trzema warstwami lakieru. Dla idealnej przyczepności góra deski pokryta jest warstwą gripu, który pozwala zachować widoczność naturalnej struktury drewna i koloru.

MADE IN POLAND.

Deska:
jeden kawałek litego drewna - dąb
długość: 60 cm
szerokość: 18 cm
rozstaw osi: 39 cm

W komplecie:
Koła: Dr. Spin "The Pill" 65 mm 78a cruiser wheels
Trucki: Paris Trucks raw (surowy metal)

Chcąc zagwarantowywać najwyższą płynności jazdy nasze deski w komplecie zawierają: łożyska abec-7, tulejki, podkładki metalowe i miękkie podkładki pod tracki.

Warianty do wyboru: sama deska (w kolorze lub w wersji naturalnej), deska w komplecie (w kolorze lub w wersji naturalnej).

*Każda deska to część solidnego kawałka drewna, które zostało ręcznie obrobione i wykończone by nadać jej finalny kształt. Każda deska jest unikatowa i nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Ze względu na naturalne różnice w strukturze drewna (jak np. układ słoi) deska jaką otrzymasz nie będzie dokładną kopią deski którą widzisz na zdjęciu. Lakier, bejca i farby są rożnie przyjmowane i wchłaniane przez deskę, co jest normalnym zjawiskiem podczas pracy z drewnem, stąd różnic w odcieniach i strukturze nie należy uznawać za wady.

Using Format